نحوه یادگیری با دیلی پلاس

اکثر افراد هنگام یادگیری یک زبان جدید گیج میشن و نمیدونن باید از کجا شروع کنن. خب حق هم دارن، چون چیزهای زیادی برای یادگیری وجود داره. اونها میخوان مطمئن بشن که مسیر درستی رو انتخاب کردن و حتماً به نتیجه میرسن. مسلماً مباحثی وجود داره که یادگیری اونها مهمتر از بقیه هست، پس داشتن یک برنامه دقیق و اولویت بندی صحیح میتونه خیلی مفید باشه. اما خیلی ها به دلیل نداشتن برنامه، یا یادگیری زبان رو به تعویق میندازن، و یا زمانی که میتونست صرف یادگیری بشه رو برای پیدا کردن یک مسیر و برنامه درست تلف میکنن.

برای درک یک زبان و صحبت کردن به چه چیزهایی نیاز داریم؟ خیلی سادست. همه جملات از افعال و کلمات ساخته میشن. پس یکی از پیش نیازهای حیاتی ما یادگیری معنی و تلفظ صحیح لغات هست. حالا چطور باید از این کلمات یک جمله معنادار و صحیح بسازیم؟ دستور زبان یا همون گرامر. هیچ کس نمیتونه بدون استفاده از قوانین گرامر به درستی صحبت کنه. مگر اینکه بصورت طوطی وار یک سری جملات رو حفظ کنه. و اگر در موقعیتی که با حفظیاتش کمی متفاوت هست قرار بگیره کارش تمومه!

پس باید چیکار کنیم؟ باید زبان رو درست و اصولی یاد بگیریم. چطوری؟

دیلی پلاس تمام مباحثی که شما برای یادگیری زبان انگلیسی لازم دارین رو بصورت دقیق و علمی در 90 روز برنامه ریزی کرده. یادگیری کلمات بصورت موضوع بندی شده همراه با معنی، تلفظ و تمرین. یادگیری افعال همراه با معنی، صرف در زمان های مختلف، تلفظ و تمرین. یادگیری تمام مباحث گرامری بصورت مفهومی و بدون پیچیدگی همراه با تمرین. یادگیری نحوه صحیح استفاده از لغات و جمله بندی همراه با تقویت مهارت شنیداری در داستان های صوتی جالب. استفاده از مکالمات روزمره و موضوعی برای تقویت مهارت گفتاری و شنیداری. آزمون های خود ارزیابی هفتگی برای متوجه شدن اشکالات و مرور دروس.

تمام اینها در قالب 330 درس برای شما آماده و برنامه ریزی شده تا در کمترین زمان و حداقل دشواری، بهترین نتیجه رو کسب کنین. یادگیری زبان انگلیسی در 90 روز برای خیلی ها رویاست، ولی میتونه برای شما به یک واقعیت تبدیل بشه. تنها چیزی که باقی میمونه تصمیم جدی و همت شماست.

موفق باشید.